SKATIES DEBESĪS DROŠI!

Lauksaimniecības apdrošināšanas eksperti

BŪSIM PAZĪSTAMI!

Reinis Reinsons

Mārtiņš Šaicāns

Reinsons un partneri. Kopā mēs esam komanda - zinoši, pieredzējuši, sertificēti savas jomas profesionāļi - apdrošināšanas brokeri ar specializāciju lauksaimniecībā un mežsaimniecībā. Esam neatkarīgi apdrošināšanas eksperti un pārstāvam savus klientus - zemniekus un mežsaimniekus.

Tas nozīmē - darba devējs esi Tu!

Mūsu pienākums ir nodrošināt izdevīgākos risinājumus - zemākās polises izmaksas, maksimāli plašu segumu un ātrāko atlīdzību izmaksu.

Šobrīd mēs pārstāvam 87 saimniecības. Varētu teikt, ka tas nav daudz. Jā, iespējams. Jo katrs klients mums ir īpašs. Katrs klients ir pelnījis individuālu attieksmi un rūpīgu iedziļināšanos.

Sējumu apdrošināšana ir mūsu ikdiena. 2021. gadā apdrošinājām 36 000 hektārus, noregulējām atlīdzības 6037 hektāros sējumu. 100% apdrošināšanas gadījumu mūsu klienti saņēma atlīdzības. Tāpat, kā tas notika iepriekšējā gadā, notiek šogad un notiks arī nākamgad.

Mēs, "Reinsons un partneri", esam gatavi sevi apliecināt ar darbiem. Parūpēties par Tavu saimniecību ilgtermiņā. Tā, lai viss notiek viegli, ātri, vienkārši un saprotami!

EKSPERTĪZE

Zemāk ir sertifikāti un dokumenti, kas apliecina, ka mēs saprotam drēbi. Un, jā, protams - ne jau papīros ir spēks. Spēks ir cilvēkos, darīšanā un izpildītos solījumos!

Ko nu mēs te daudz runāsim - lūdzu, aizpildi pieteikumu un uzzini, kāda izskatās labākā polise, ko varam Tev sarūpēt!

⬇️ ⬇️ ⬇️

TAVA LABĀKĀ POLISE!

⬆️ ⬆️ ⬆️

Un vēl. Kurš atbrauks, ja kas notiks?

     Tiesiskais noregulējums